12.04.2024 - Ankara'nın Parlayan Yıldızı Kuzeykent'e Hoşgeldiniz
REKLAM ALANI

Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi

Adres
BARAJ MAH. OSMANLI CAD. NO 3 ALTINDAĞ / ANKARA
Telefon
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Vizyon: Altındağ Kuzeykent Halk Eğitimi Merkezi olarak “Her Zaman Her Yerde Herkes İçin Eğitim” ilkesiyle hareket eden, çağın şartlarına göre kedini geliştirebilen, kolay ulaşılabilen ve hizmet alınabilen; iyi şartlarda ve kaliteli eğitim imkanları sunan, örnek ve tercih edilen bir yaygın eğitim kurumu olmak. Türk Milli Eğitiminin Temel İlkeleri doğrultusunda, hayat boyu öğrenimi çerçevesinde, önce insan düşüncesini benimseyerek bireylerin ilgi, istek, ihtiyaç ve yeteneklerine göre bilgi ve beceri eksiklerini tamamlayarak, ulusal ve evrensel kültür değerlerinin yaşatılıp, yaygınlaştırılması ve genç kuşaklara aktarılmasını sağlamak.

Misyon: Altındağ Kuzeykent Halk Eğitimi Merkezi olarak öncü uygulamalarıyla, bölgesinde ilkleri gerçekleştirmek. çağı yakalamış ve mükemmelliğe erişmeye yönelik, örnek bir yaygın eğitim kurumu olmak.Toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılmış teknolojik yenilikleri takip eden, bireyleri topluma kazandıran, önder ve paylaşımcı bir merkez olmaktır. Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerinden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımıza en kaliteli koşullarda eğitim öğretim hizmeti sunarak, kendisini geliştiren, çağın gereğine göre bilgilerini yenileme ihtiyacı duyan, milli kültürümüzü benimseyen ve geliştirmek için çaba harcayan, demokratik değerlere saygılı, toplumla barışık, ülkesinin her alanda gelişmesi için çaba harcayan kişiler olmalarına destek sağlayıcı eğitimler gerçekleştirmektir.

Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi Kuzeykent Halk Eğitim Merkezi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ